Tel: (0216) 326 7009

Adres: Koşuyolu Mah. Mahmut Yesari Sok. No: 50, 2 Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Kazım İşmen Anadolu Lisesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Kazım İşmen Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kazım İşmen Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kazım İşmen Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kazım İşmen Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kazım İşmen Anadolu Lisesi

1 görüş var

  • 290 okul sıra numarasıyla Fen Bölümünden mezun oldum.Okulun ilk mezunu idik. Okulumuza ve MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN YAZICI HERŞEYİMİZDİ.SONSUZ TEŞEKKÜRLER.SEVGİLERİMLE.25.10.2010

    Misafir, 25.10.2010 17:12:00

Kazım İşmen Anadolu Lisesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Kazım İşmen Anadolu Lisesi
, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 326 7009 Kazım İşmen Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kazım İşmen Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...