Tel: (0212) 662 5347

Adres: Florya Cad. No: 62, Florya, Bakırköy, - Avrupa İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Şenlikköy Mah. mahallesinde (Yeni Bağlar Yolu) yer alıyor. Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu

0 görüş var

Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu
Şenlikköy Mah.Yeni Bağlar Yolu, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 662 5347 Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Kazakistan Cumhuriyeti Konsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...