Tel: (0212) 662 5347

Adres: Yeşilyurt Mh. Başak Sokak, No: 35, Florya, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Kazakistan İstanbul Başkonsolosluğu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilyurt Mah. mahallesinde (Başak Sokak) yer alıyor. Kazakistan İstanbul Başkonsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kazakistan İstanbul Başkonsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kazakistan İstanbul Başkonsolosluğu
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.71 puan aldı.
  • Çok seviyorum Kazakistan türklerini ve nazarbeyevi.aslında onun mail adresini yada devletin mailini aradim ama bulamadim.keşke kazakistana yerlesebilsem.tam turan ülkesi. Hatira olarak bir Kazakistan bayragi isteyecektim ondan ama olsun.saygi ve selamlar.türk kardeşlerime

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kazakistan İstanbul Başkonsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kazakistan İstanbul Başkonsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kazakistan İstanbul Başkonsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Kazakistan İstanbul Başkonsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...