Adres: Devlet Demir Yolları, 38090 İstasyon, Kocasinan, , Kayseri, Türkiye


    kategoriler:
  • gar

Kayseri Tren Garı, Kayseri ili Kocasinan ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (Devlet Demir Yolları) yer alıyor. Kayseri Tren Garı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kayseri Tren Garı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kayseri Tren Garı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kayseri Tren Garı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kayseri Tren Garı

0 görüş var

Kayseri Tren Garı adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Kayseri Tren Garı
İstasyon Mah.Devlet Demir Yolları, Kocasinan, Kayseri.
Kayseri Tren Garı

Aşağıdaki formu kullanarak Kayseri Tren Garı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...