Tel: (0352) 280 1187

Adres: Gevher Nesibe Mh. Mimarsinan Cd. Tekin Sk. Kocasinan Belediyesi Hizmet Binası Kat: 3 Kocasinan, Kayseri, Türkiye


Kayseri Tapu Kadastro Müdürlüğü, Kayseri ili Kocasinan ilçesinin Gevher Nesibe Mah. mahallesinde (Mimar Sinan Caddesi) yer alıyor. Kayseri Tapu Kadastro Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kayseri Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kayseri Tapu Kadastro Müdürlüğü
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.94 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kayseri Tapu Kadastro Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kayseri Tapu Kadastro Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kayseri Tapu Kadastro Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kayseri Tapu Kadastro Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...