Tel: (0352) 222 6575

Adres: Serçeönü Mahallesi Valilik Hizmet Binası Zemin Kat No: 5 11 38019 Kocasinan, Kayseri, Türkiye


Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü, Kayseri ili Kocasinan ilçesinin Serçeönü Mah. mahallesinde (Adliye Ek Bina) yer alıyor. Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü

0 görüş var

Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü
Serçeönü Mah.Adliye Ek Bina, Kocasinan, Kayseri.
+90(0352) 222 6575 Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kayseri Merkez Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...