Kayra Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. logo

Tel: (0212) 452 0050

Adres: Yenibosna Merkez Mh. Kavak Sokak, No: 4-e, Ünsal İş Merkezi, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • metal
  • firma
  • Bu firma 3 senedir faal

Kayra Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Kavak Sokak) yer alıyor. Kayra Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kayra Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü alüminyum döküm profil paslanmaz çelik döküm profil ve adi metalden mamul profil ile bunların kilitlerinin profillerinin ve diğer aksamlarının imalatı alım ve satımı ithali ve ihracı ve 12. 8. 2011 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Kayra Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.25 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kayra Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kayra Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kayra Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Aşağıdaki formu kullanarak Kayra Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...