Tel: (0216) 397 1802

Adres: Yayalar Caddesi, Esenler Mahallesi, Yeşil Sokak, No: 1, Kaynarca Spor Kulübü Tesisleri, Pk: 34899, Esenler/pendik, , İstanbul, Türkiye


Kaynarca Spor Kulübü Tesisleri, İstanbul ili Pendik ilçesinin Esenler Mah. mahallesinde (Ulubatlar Sokak) yer alıyor. Kaynarca Spor Kulübü Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kaynarca Spor Kulübü Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kaynarca Spor Kulübü Tesisleri
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.71 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kaynarca Spor Kulübü Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kaynarca Spor Kulübü Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kaynarca Spor Kulübü Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Kaynarca Spor Kulübü Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...