Adres: Pendik, Pundo Sk, 34, 34903 Esenyalı, , İstanbul, Türkiye


Kaynarca Spor Kulübü Tesisi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Esenyalı Mah. mahallesinde (Pundo Sokak) yer alıyor. Kaynarca Spor Kulübü Tesisi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kaynarca Spor Kulübü Tesisi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kaynarca Spor Kulübü Tesisi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kaynarca Spor Kulübü Tesisi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kaynarca Spor Kulübü Tesisi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kaynarca Spor Kulübü Tesisi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...