Tel: (0216) 364 2958

Adres: Kayışdağı M. Kayışdağı Cd. No: 5, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde yer alıyor. Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okul süper

    Misafir, 31.03.2011 17:57:00

Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu
, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 364 2958 Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kayışdağı Arifpaşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...