Tel: (0216) 596 5396

Adres: Namık Kemal Cad. No: 5 Tepebaşı Cami Karşısı Kavakpınar Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı, İstanbul ili Pendik ilçesinin Doğu Mah. mahallesinde (Namık Kemal Caddesi) yer alıyor. Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı

0 görüş var

Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.17 puan almıştır.
Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı
Doğu Mah.Namık Kemal Caddesi, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 596 5396 Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı

Aşağıdaki formu kullanarak Kavakpınar 2 Nolu Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...