Kavaklıpark logo

Tel: (0212) 661 7461

Adres: 5. Kısım Atilla İlhan Parkı Ali Rıza Efendi Cad. No:, Ataköy 5. Kısım Cami Yanı 5. Kısım Mh., Ataköy, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Kavaklıpark, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilyurt Mah. mahallesinde (Conk Bayırı Caddesi) yer alıyor. Kavaklıpark yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kavaklıpark nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kavaklıpark nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kavaklıpark konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kavaklıpark

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kavaklıpark ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...