Tel: (0312) 466 3838

Adres: No:72 Kavaklıdere, Çankaya, , Ankara, Türkiye


Kavaklıdere Umut Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde yer alıyor. Kavaklıdere Umut Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kavaklıdere Umut Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kavaklıdere Umut Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kavaklıdere Umut Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kavaklıdere Umut Hastanesi

1 görüş var

  • Hastane özel ilgi ve alaka dolu bir mekan tavsiye ederim.

    Misafir, 11.08.2010 14:13:00

Kavaklıdere Umut Hastanesi adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Kavaklıdere Umut Hastanesi
Barbaros Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 466 3838 Kavaklıdere Umut Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kavaklıdere Umut Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...