Tel: (0312) 316 5076

Adres: Subayevleri Mh. Şehit Makbule Sokak, No: 4, Keçiören, Ankara, Türkiye


Kavacık Polis Merkezi Amirliği, Ankara ili Keçiören ilçesinin Kavacık Subayevleri Mah. mahallesinde (Şht. Makbule Sokak) yer alıyor. Kavacık Polis Merkezi Amirliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kavacık Polis Merkezi Amirliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kavacık Polis Merkezi Amirliği
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.07 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kavacık Polis Merkezi Amirliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kavacık Polis Merkezi Amirliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kavacık Polis Merkezi Amirliği

Aşağıdaki formu kullanarak Kavacık Polis Merkezi Amirliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...