Tel: (0216) 561 0095

Adres: Mertler Cad. No: 67 Osmangazi Mh. Samandıra Kartal, , İstanbul, Türkiye


Katırcıoğlu Nakliyat, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Osman Gazi Mah. mahallesinde (Mertler Caddesi) yer alıyor. Katırcıoğlu Nakliyat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Katırcıoğlu Nakliyat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Nakliye ve nakliye taahhüt işleri, demir, kereste, cam, ampul alım satımı, yurt içi ve yurt dışı uluslararası karayolu ile eşya taşımacılığı, ithalat, ihracat, sınır ve kıyı ticareti.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Katırcıoğlu Nakliyat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Katırcıoğlu Nakliyat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Katırcıoğlu Nakliyat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Katırcıoğlu Nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...