Adres: Kadıköy, Tevfik Fikret Cd, 2-10, 34750 Küçükbakkalköy, , İstanbul, Türkiye


Kastelli İş Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Küçükbakkalköy Mah. mahallesinde (Tevfik Fikret Caddesi) yer alıyor. Kastelli İş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kastelli İş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kastelli İş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kastelli İş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kastelli İş Merkezi

0 görüş var

Kastelli İş Merkezi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Kastelli İş Merkezi
Küçükbakkalköy Mah.Tevfik Fikret Caddesi, Ataşehir, İstanbul.
Kastelli İş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Kastelli İş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...