Tel: (0212) 222 6450

Adres: Darülaceze Cad. No:, Cevahir Otel Yanı Kağıthane Kompleksi Merkez (Şişli) Mh. Okmeydanı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Şişli ilçesinin H. Rıfat Paşa Mah. mahallesinde (Darülaceze Caddesi) yer alıyor. Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü

0 görüş var

Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.32 puan almıştır.
Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü
H. Rıfat Paşa Mah.Darülaceze Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 222 6450 Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kasımpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...