Tel: (0212) 238 7900

Adres: Beyoğlu, Bahriye Hastanesi Ykş. , Kadımehmet, , İstanbul, Türkiye


Kasımpaşa Asker Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Kadı Mehmet Mah. mahallesinde (Bahriye Hastanesi Ykş.) yer alıyor. Kasımpaşa Asker Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kasımpaşa Asker Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kasımpaşa Asker Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kasımpaşa Asker Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kasımpaşa Asker Hastanesi

0 görüş var

Kasımpaşa Asker Hastanesi adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Kasımpaşa Asker Hastanesi
Kadı Mehmet Mah.Bahriye Hastanesi Ykş., Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 238 7900 Kasımpaşa Asker Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kasımpaşa Asker Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...