Kasımoğlu Fidanlık Tesisleri logo

Tel: (0216) 332 2398

Adres: Küçüksu Cad. No: 18 Kasımoğlu Anadoluhisarı Mh., Beykoz, , İstanbul, Türkiye


Kasımoğlu Fidanlık Tesisleri, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Göksu Mah. mahallesinde (Küçüksu Caddesi) yer alıyor. Kasımoğlu Fidanlık Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kasımoğlu Fidanlık Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kasımoğlu Fidanlık Tesisleri
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kasımoğlu Fidanlık Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kasımoğlu Fidanlık Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kasımoğlu Fidanlık Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Kasımoğlu Fidanlık Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...