Tel: (0312) 349 3531

Adres: Başpınar Mah. Orhan Kemal Cad. 98. Sk. No: 2 Siteler Altındağ, Ankara, Türkiye


Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Başpınar Mah. mahallesinde (98. Sokak) yer alıyor. Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • KAŞKARLI MAHMUT İLKÖĞRETİM OKULU ÇOK KİRLİ VE DÜZENSİZ BİR OKUL ÖĞRETMENLER DERSİ HİÇ İYİ ANLATAMIYOR...

    Misafir, 03.12.2010 15:13:00

Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.05 puan almıştır.
Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu
Başpınar Mah.98. Sokak, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 349 3531 Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kaşgarlı Mahmut İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...