Tel: (0212) 571 0403

Adres: Kartaltepe Mah. General Şükrü Kanatlı Cad. No: 3 Bakırköy, İst, İstanbul, Türkiye


Kartaltepe İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Kartaltepe İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartaltepe İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartaltepe İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartaltepe İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartaltepe İlköğretim Okulu

0 görüş var

Kartaltepe İlköğretim Okulu adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Kartaltepe İlköğretim Okulu
Kartaltepe Mah., Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 571 0403 Kartaltepe İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kartaltepe İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...