Tel: (0216) 457 7696

Adres: Bağdat Cad. No: 36 Carrefour Yanı Altıntepe Mh. Yüzevler Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Kartal Yuvası, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Kartal Yuvası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Yuvası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Yuvası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Yuvası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Yuvası

0 görüş var

Kartal Yuvası adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Kartal Yuvası
Cevizli Mah.Bağdat Caddesi, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 457 7696 Kartal Yuvası

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Yuvası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...