Tel: (0216) 561 4980

Adres: Eyüp Sultan Mah. Yakacık Cad. No: 1 34885, Kartal, İstanbul, Türkiye


Kartal Shell Samandıra Benzin İstasyonu, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Eyüp Sultan Mah. mahallesinde (Samandıra Yakacık Yolu) yer alıyor. Kartal Shell Samandıra Benzin İstasyonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Shell Samandıra Benzin İstasyonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Shell Samandıra Benzin İstasyonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Shell Samandıra Benzin İstasyonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Shell Samandıra Benzin İstasyonu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Shell Samandıra Benzin İstasyonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...