Tel: (0216) 473 3850 veya (0216) 488 9672

Adres: Kartal İlçe Müftülüğü, Cevizli Mah. Mustafa Kemal Caddesi, No: 9/2 (kavaklı Camii Yanı), Pk: 34865, Kartal, İstanbul, Türkiye


Kartal Müftülüğü, İstanbul ili Kartal ilçesinde yer alıyor. Kartal Müftülüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Müftülüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kartal Müftülüğü
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.
  • selam aleyküm sy müftüm annem ve babamın hacı geçen sene çıkmış idi 14000 bin hacı adayı gitmediği için annemler de gitmedi bu sene nasıl olacak ne yapmaları lazım size gelmemiz gerekyormu gerekyorsa ne zaman gelsinler?

    3/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Müftülüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Müftülüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Müftülüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Müftülüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...