Tel: (0216) 451 8191

Adres: Cumhuriyet Mah. Fatih Cd. Rabia Sokak, No: 5, E-5 Yanyol, Betonyol Durağı, Kartal, İstanbul, Türkiye


Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi, İstanbul ili Kartal ilçesinde yer alıyor. Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi
, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 451 8191 Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...