Adres: Bornova, Üniversite Cd, 41, 35100 Kazım Dirik, , İzmir, Türkiye


Kartal Makarna Fabrikası, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde (Üniversite Caddesi) yer alıyor. Kartal Makarna Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Makarna Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Makarna Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Makarna Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Makarna Fabrikası

2 görüş var

  • YILLARDIR KARTAL MAKARNAYI ALIYORUM SON DERECE MEMNUNUM ÇOK LEZZETLİ ÖZELLİKLEDE EV ERİŞTESİNİ ÇOK FAZLA TÜKETİYORDUM 3-4 YILDIR HİÇ ALAMIYORUM ANKARADA OTURUYORUM BÜTÜN MARKETLERDE ARAMAMA RAĞMEN MALESEF BULAMIYORUM SİZLERDEN RİCAM BİZLERİ GERÇEK BİR EV ERİŞTESİ TADINDA OLAN MAKARNANIZDAN MAHRUM ETMEYİN

    Misafir, 23.03.2011 10:47:00

  • ÇOKBEĞENİYORUM

    Misafir, 10.10.2010 18:18:00

Kartal Makarna Fabrikası adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Kartal Makarna Fabrikası
Kazım Dirik Mah.Üniversite Caddesi, Bornova, İzmir.
Kartal Makarna Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Makarna Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...