Tel: (0216) 517 1450

Adres: Çavuşoğlu Mahallesi Namık Kemal Caddesi AkMecit Sokak No: 2/3 Kartal, , İstanbul, Türkiye


Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul ili Kartal ilçesinin Çavuşoğlu Mah. mahallesinde yer alıyor. Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

0 görüş var

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
Çavuşoğlu Mah., Kartal, İstanbul.
+90(0216) 517 1450 Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...