Tel: (0216) 399 6566

Adres: Cevizli Mah. Saraylar Cad. No: 2 Kartal, İstanbul, Türkiye


Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kartal ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde yer alıyor. Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu

0 görüş var

Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu
Cevizli Mah., Kartal, İstanbul.
+90(0216) 399 6566 Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Gürbüz Bora İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...