Kartal Belediyesi logo

Tel: (0216) 280 5749 veya (0216) 280 5750

Adres: Yukarı Mh. Belediye Caddesi, No: 6, Belediye Başkanlığı Binası, Kartal, İstanbul, Türkiye


Kartal Belediyesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Yukarı Mah. mahallesinde (Belediye Caddesi) yer alıyor. Kartal Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Kartal Belediyesi
  Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 25 puan aldı.
 • sayin baskan sizin yaptiginiz hareketleri 2 yasindaki cocuk yapmaz bir baskana yakismaz sizi bir CHP, li olarak kiniyorum kiniyorum once engelilere saygiyi sevgiyi oren

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Belediye Başkanlığına, Bakım evinde geceleri NÖBETÇİ Veteriner Hekim- Veteriner Teknikeri ve Bakıcı bırakılmasını acilen talep ediyoruz. Çünkü, bakım evinde, özellikle geceleri zayıf olan hayvanlar güçlülerin saldırısına sık sık uğrarlar. Böyle durumlarda hayvanlar sabaha kadar kanayarak acı içinde kalıyor veya ölüyorlar. Hele çoklu hayvan olan bölmelerde ise, yaralı hayvanın üzerine hepsi birden çullanıyorlar. Oysa, bakıcı, veteriner hekim ve veteriner teknikeri olsa, hemen müdahale edecekler, tedavi vs ne gerekiyorsa yapılacak, hayvanlar kanayarak ölmeyecekler. Hayvanları Koruma Kanununda AÇIKÇA "MADDE 1. - Bu Kanunun amacı; hayvanların rahat yaşamlarını ve hayvanlara iyi ve uygun muamele edilmesini temin etmek, hayvanların acı, ıstırap ve eziyet çekmelerine karşı en iyi şekilde korunmalarını, her türlü mağduriyetlerinin önlenmesini sağlamaktır." demektedir. Oysa geceleri bakım evlerinde hayvanları kaderlerine terk etmek, onları acı, yasaya aykırı olarak, ıstırap ve eziyet çekmeye mahkum etmek demektir. Bu bağlamda, acilen yasanın açık olan hükmü gereğince, bakımevinde GECELERİ nöbetçi veteriner hekim-veteriner teknikeri ve gerekli yeterliliğe sahip bakıcı görevlendirilmesini, park ve bahçelere TABELALI SULUK KONULARAK BAKIMINI DÜZENLİ OLARAK YAPILMASINI acilen talep ediyoruz. Saygılarımızla... Demet Özkan

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...