Tel: (0216) 652 1958

Adres: Kartal Atalar Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, Petrol İş Mahallesi, Üsküdar Caddesi, No: 72, Pk: 34862, Kartal, İstanbul, Türkiye


Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Kartal ilçesinde yer alıyor. Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 652 1958 Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Atalar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...