Tel: (0216) 387 1544 veya (0216) 374 0474

Adres: Tecerdağ Caddesi, No: 24, Esentepe, Kartal, İstanbul, Türkiye


Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Tecerdağ Caddesi) yer alıyor. Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Toplam 53 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.66 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...