Tel: (0216) 303 3834 veya (0216) 303 3333

Adres: Kartal Adliyesi, Esentepe Mh. E-5 Yanyol Caddesi, Esentepe, Kartal, , İstanbul, Türkiye


Kartal Adliyesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Kartal Adliyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartal Adliyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kartal Adliyesi
    Toplam 36 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.81 puan aldı.
  • Disarda arac cekiyorlar icerisi ispark a ait anliyacaniz herkez yolunda ama yer devletin resmi dairesi ve ADALET MULKUN TEMELDiR dedikleri yer yaziklar olsun ayipya .............

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartal Adliyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartal Adliyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartal Adliyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kartal Adliyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...