yazdır
 • Nereye: Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü adresine

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü için Görüşler

 • 9 ay önce - 2015-03-20 17:42:00

  Ben 1717 sk ta ikamet ediyorum.butun gun kitapcidan simitcisine kadar butun esnaf bagira bagira satis yapiyor.butun gun sesten evimizde oturamiyoruz.birde satis bufeleri apartman girislerini ve caddeyi ihlal ediyor ozellikle bazi satis bufeleri aksam 6 dan sonra baska seyler satmaya basliyorlar .sikayet ediyoruz zabita elemanlari geliyor dost ahpap sohbeti yapip gidiyorlar.lutfen bunlara bir cozum getirilsin.
 • 1 yıl önce - 2014-09-11 15:47:00

  karşıyaka 1690 sokak 79 numaranın önünde sürekli ceviz satan seyyarlar var bunlar akşama kadar taze ceviz diye bağırıyorlar sürekli bağırmada üst katta camı açamıyoruz zabıta bu işportacılara ne zaman müdahale edicek,geçen gün zabıtalar geldi tezgahını sözde kaldırdı daha onlar uzaklaşmadan tekrar tezgahı açtılar, geçenlerde birde neredeyse bıçakla birbirlerini yaralayacaklardı boş köşeyi sahiplenip burası benim diye, zabıta bunlara ne zaman müdahale edecek merak ediyoruz!
 • 1 yıl önce - 2014-09-10 23:20:00

  Sayın yetkili Atatürk bulvarı üzerinde bulunan birahaneler akşam saatlerinde müzik yayınına başlayıp gece kapatıncaya kadar yani (03.00 civarlarına kadar) hiçbir ses yalıtımı olmadan istila ettikleri açık bahçelerde adeta sokak düğünü gibi Bangır Bangır müzik çalıyorlar ve biz semt sakini olarak bu durumdan rahatsızlık duyuyoruz bunların bir denetimi yokum ruhsat verildikten sonra iş bitiyormu. Lütfen bunlarla bir ilgilenirmisiniz özellikle santa maria Restaurant'tan
 • 2 yıl önce - 2014-06-01 07:17:00

  sayın müdürüm biz arkadaşlarla eğlenmek için iskelenin sağ veya sol taraflarına balık tutmaya gidiyoz ancak karşıyaka sahili işpotacılar balona atış yaptıranlar tarafından gasp edilmiş hiç bir sahilde böyle bir gasp yok zabıta geçerken topluyolar zabıta daha sahilden çıkmadan yine açıyolar kimseye dokunamıyolar ya korkuyolar ya avanta alıyolar ayrıca o havalı tüfek tabanca yasak buna yetkilir nasıl müsade ediyo anlamıyom .ilgilenirseniz sevinirim.
 • 2 yıl önce - 2014-05-27 12:27:00

  sayın yetkili bu 1690 sokakta aleybay metro duragına yakın yani arabacılar sokagının sonudaki seyyar satıcılar mesken kurdular buraya hemen hergün kavga bagrışmalar mahelle sakini olaraktan huzurumuz kalmadı lütfen bunlara müdahale edrmisiniz zabıtalar geliyor kaldırıyorla ama zabıta sokagın kösesiniş dönünce hemen tezgahı kuruyorlar
 • 2 yıl önce - 2014-04-16 20:49:00

  Sayın Yetkili, Kısaca talebimi iletmek isterim. Karşıyaka çarsında bulunan mağazaların, peynircilerin (Özellikle tiyatro sokağındakinin) , kafeteryaların (Akbank sokağı) çaldığı yüksek sesli müziğin yasal çerçevede, müdahalenizle kontrol edilmesi ve durdurulması gerekmektedir. Gün içerisinde motorsikletlerin Karşıyaka çarsından geçişinin engellenmesini ve en önemlisi çarşı bölgesindeki sokaklarda çöplerin atılması, toplanması için farklı bir çözüm düşünülmesi gerektiğini nacizane iletmek isterim. Yetkiniz dahilinde bu konularla ilgilenebilirseniz hepimiz çok mutlu olacağız. Daha nezih, temiz bir çevrede yaşama fırsatı bulacağız. Karşıyaka halkı *karşıyakalı* olmakla gurur duyar ancak bu konuların iyileştirilmesi için hiçbir talepte bulunmaz. Lütfen siz yetkililer bizimle ilgilenin. iyi çalışmalar,

  Yakındaki Firma ve Mekanlar