Tel: (0232) 399 4000

Adres: Karşıyaka Zabıta Müd, Karşıyaka, 35600 Tuna, , İzmir, Türkiye


Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Tuna Mah. mahallesinde yer alıyor. Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü

1 görüş var

  • Sayın Yetkili, Kısaca talebimi iletmek isterim. Karşıyaka çarsında bulunan mağazaların, peynircilerin (Özellikle tiyatro sokağındakinin) , kafeteryaların (Akbank sokağı) çaldığı yüksek sesli müziğin yasal çerçevede, müdahalenizle kontrol edilmesi ve durdurulması gerekmektedir. Gün içerisinde motorsikletlerin Karşıyaka çarsından geçişinin engellenmesini ve en önemlisi çarşı bölgesindeki sokaklarda çöplerin atılması, toplanması için farklı bir çözüm düşünülmesi gerektiğini nacizane iletmek isterim. Yetkiniz dahilinde bu konularla ilgilenebilirseniz hepimiz çok mutlu olacağız. Daha nezih, temiz bir çevrede yaşama fırsatı bulacağız. Karşıyaka halkı *karşıyakalı* olmakla gurur duyar ancak bu konuların iyileştirilmesi için hiçbir talepte bulunmaz. Lütfen siz yetkililer bizimle ilgilenin. iyi çalışmalar,

    Misafir, 16.04.2014 20:49:00

Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü
Tuna Mah., Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 399 4000 Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...