Tel: (0232) 368 4575

Adres: Karşıyaka Vergi Dairesi,1879 Sok. No: 2 Soğukkuyu karşıyaka Merkez, Karşıyaka, 35530 İzmir, Türkiye


Karşıyaka Vergi Dairesi, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Soğukkuyu Mah. mahallesinde yer alıyor. Karşıyaka Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Vergi Dairesi

0 görüş var

Karşıyaka Vergi Dairesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.28 puan almıştır.
Karşıyaka Vergi Dairesi
Soğukkuyu Mah., Bayraklı, İzmir.
+90(0232) 368 4575 Karşıyaka Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...