Adres: Karşıyaka, Cemal Gürsel Cd, Donanmacı, İzmir, İzmir, Türkiye


Karşıyaka Vapur İskelesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Donanmacı Mah. mahallesinde (Cemal Gürsel Caddesi) yer alıyor. Karşıyaka Vapur İskelesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Vapur İskelesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Vapur İskelesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Vapur İskelesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Vapur İskelesi

1 görüş var

  • karşıyaka vapur iskelesi telefon numarası niye hiç bir yerde yok acaba

    Misafir, 03.08.2010 15:43:00

Karşıyaka Vapur İskelesi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.32 puan almıştır.
Karşıyaka Vapur İskelesi
Donanmacı Mah.Cemal Gürsel Caddesi, Karşıyaka, İzmir.
Karşıyaka Vapur İskelesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Vapur İskelesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...