Tel: (0312) 345 1955

Adres: Yenimahalle, 4. Cd, 06190 Karşıyaka, , Ankara, Türkiye


Karşıyaka Polis Karakolu, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Karşıyaka Mah. mahallesinde (4. Cadde) yer alıyor. Karşıyaka Polis Karakolu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Polis Karakolu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Polis Karakolu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Polis Karakolu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Polis Karakolu

0 görüş var

Karşıyaka Polis Karakolu adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Karşıyaka Polis Karakolu
Karşıyaka Mah.4. Cadde, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 345 1955 Karşıyaka Polis Karakolu

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Polis Karakolu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...