Tel: (0312) 345 1955

Adres: Yeşilevler Mh. 4. Cadde, No: 9, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Karşıyaka Polis Merkezi Amirliği, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Yeşilevler Mah. mahallesinde yer alıyor. Karşıyaka Polis Merkezi Amirliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Polis Merkezi Amirliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Karşıyaka Polis Merkezi Amirliği
    Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.65 puan aldı.
  • yeşilevler orta okulu velisiyim okul açıldığından beri kavgasız bir gün görmedim küçücük çocuklarda kocaman bıçaklar sürekli kavga ve gürültü .... bu olaylar tam öğle saatinde çıkış zamanında yaşanıyor.çocuklarımızın can güvencilği yok... emniyet güçlerimiz olarak sizden isteğim 12.30 ile 13.30 saatleri arasında bir kaç polis memurunun okulun önünde bulunmasıdır. lütfen isteğime duyarsız kalmayınız ...teşekkürler

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Polis Merkezi Amirliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Polis Merkezi Amirliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Polis Merkezi Amirliği

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Polis Merkezi Amirliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...