Tel: (0232) 369 5685

Adres: Zübeyde Hanım Cad. No: 2 Hükümet Konağı Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Bahariye Mah. mahallesinde (Zübeyde Hanım Caddesi) yer alıyor. Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü

0 görüş var

Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.21 puan almıştır.
Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü
Bahariye Mah.Zübeyde Hanım Caddesi, Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 369 5685 Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...