Adres: Yenimahalle, 122. Sk, İvedik, , Ankara, Türkiye


Karşıyaka Mezarlığı, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin İvedik Mah. mahallesinde (122. Sokak) yer alıyor. Karşıyaka Mezarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Mezarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Mezarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Mezarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Mezarlığı

1 görüş var

  • ablam hatice bozdağ ın mezarını arıyorum E-8 ADA PAR.NO:394 YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

    Misafir, 28.12.2013 15:46:00

Karşıyaka Mezarlığı adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.66 puan almıştır.
Karşıyaka Mezarlığı
İvedik Mah.122. Sokak, Yenimahalle, Ankara.
Karşıyaka Mezarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Mezarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...