Tel: (0232) 369 2916

Adres: Aksoy Mahallesi, 1737 Sokak, No: 68/a, Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde yer alıyor. Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.51 puan almıştır.
Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 369 2916 Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...