Tel: (0232) 369 7964

Adres: Karşıyaka, 6131/2. Sk, 35560 Dedebaşı, İzmir, İzmir, Türkiye


Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Dedebaşı Mah. mahallesinde (6131-2. Sokak) yer alıyor. Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü

1 görüş var

  • Çok seyrek de olsa Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ediyorum. Yer tarifinin kolay, ulaşımı problemsiz, araç park yerinin rahat, bina içi kullanımının ferah olması, hizmet kalitesinin yüksekliği vatandaşa sevgi aşılıyor. Emniyete gelmek eziyet olmaktan çıkmış, hizmet yarışına dönüşmüş.
    Başarılarınızın devamını dilerim.

    Misafir, 15.03.2011 10:58:00

Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.46 puan almıştır.
Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü
Dedebaşı Mah.6131-2. Sokak, Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 369 7964 Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...