Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt Polikliniği 2 logo

Tel: (0232) 369 2008

Adres: Donanmacı Mh. 1739. Sokak, No: 5, Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt Polikliniği 2, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Donanmacı Mah. mahallesinde (1739. Sokak) yer alıyor. Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt Polikliniği 2 yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt Polikliniği 2 nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt Polikliniği 2 nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt Polikliniği 2 konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt Polikliniği 2

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Devlet Hastanesi Semt Polikliniği 2 ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...