Karşıyaka Belediyesi logo

Tel: (0232) 399 4000

Adres: Bahriye Üçok Bulvarı, No: 5, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 35600, Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Karşıyaka Belediyesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Bahriye Üçok Mah. mahallesinde (Bahriye Üçok Blv) yer alıyor. Karşıyaka Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Karşıyaka Belediyesi
  Toplam 29 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.83 puan aldı.
 • lütfen!karşıyaka'lılar için işkenceye dönüşen,otobüs ulaşımına bir çözüm bulun.lütfen,belediye otobüsü ile çankaya'ya,bornova'ya ve diğer ilçelere bir gidip dönün.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Apartmanimizin acik otoparkindaki agac molozlarinin toplanip atilmasinda Park ve bahceler amiri sn. Sadrettin Coskuner ekibinde gorevli Omer Yilmaz ve Ali Genc e gostermis olduklari iyi niyetli calismalarindan dolayi Barisik apartmani sakinleri olarak tesekkur ederiz.

  35/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...