Tel: (0232) 399 4000

Adres: Karşıyaka Belediyesi, Bahriye Uçok Bulvari No: 5 Karşıyaka, 35600, , İzmir, Türkiye


Karşıyaka Belediyesi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Bahriye Üçok Mah. mahallesinde (Bahriye Üçok Blv) yer alıyor. Karşıyaka Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka Belediyesi

1 görüş var

  • Apartmanimizin acik otoparkindaki agac molozlarinin toplanip atilmasinda Park ve bahceler amiri sn. Sadrettin Coskuner ekibinde gorevli Omer Yilmaz ve Ali Genc e gostermis olduklari iyi niyetli calismalarindan dolayi Barisik apartmani sakinleri olarak tesekkur ederiz.

    Misafir, 18.03.2014 14:33:00

Karşıyaka Belediyesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.77 puan almıştır.
Karşıyaka Belediyesi
Bahriye Üçok Mah.Bahriye Üçok Blv, Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 399 4000 Karşıyaka Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...