Tel: (0232) 361 1052

Adres: Karşıyaka 2 Nolu So, Karşıyaka, 35570 Cumhuriyet, , İzmir, Türkiye


Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı

0 görüş var

Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı
Cumhuriyet Mah., Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 361 1052 Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı

Aşağıdaki formu kullanarak Karşıyaka 2 Nolu Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...