Tel: (0232) 388 1058

Adres: Fevzi Çakmak Cd. No: 3 Bornova, İzmir, Türkiye


Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu, İzmir ili Bornova ilçesinde yer alıyor. Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • ben 1. ve2. sınıfda oradaydım. ama3. sınıfda başka bir okula gittim. o okul çok güzel ve eğitici bir okuldu . onu çok seviy

    Misafir, 22.06.2011 12:35:00

  • ben orda okuyorum ve çok güzel

    Misafir, 05.04.2011 14:53:00

Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu adlı mekan, 52 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu
, Bornova, İzmir.
+90(0232) 388 1058 Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kars-Halil Atila İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...