Tel: (0216) 492 0654

Adres: Atlas Sok. No: 46 Belediye Binası Yanı Üsküdar Balıkçılar Çarşısı Selamiali Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Kardeşler Balıkçılık, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selami Ali Mah. mahallesinde (Üzümkızı Sokak) yer alıyor. Kardeşler Balıkçılık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kardeşler Balıkçılık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kardeşler Balıkçılık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kardeşler Balıkçılık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kardeşler Balıkçılık

0 görüş var

Kardeşler Balıkçılık adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Kardeşler Balıkçılık
Selami Ali Mah.Üzümkızı Sokak, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 492 0654 Kardeşler Balıkçılık

Aşağıdaki formu kullanarak Kardeşler Balıkçılık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...