Tel: (0216) 550 3930

Adres: Kader Sok. Mandıra Cad. No: 2 Fikirtepe Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Kardeşim Kebap & Pide , Fikirtepe, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Fikirtepe Mah. mahallesinde (Kader Sokak) yer alıyor. Kardeşim Kebap & Pide , Fikirtepe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kardeşim Kebap & Pide , Fikirtepe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kardeşim Kebap & Pide , Fikirtepe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kardeşim Kebap & Pide , Fikirtepe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kardeşim Kebap & Pide , Fikirtepe

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kardeşim Kebap & Pide , Fikirtepe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...