Adres: Selçuklu, Pervane Sk, 42250 Sancak, , Konya, Türkiye


Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Konya ili Selçuklu ilçesinin Sancak Mah. mahallesinde (Pervane Sokak) yer alıyor. Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

0 görüş var

Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Sancak Mah.Pervane Sokak, Selçuklu, Konya.
Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Kardelen Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...