Tel: (0216) 383 9304

Adres: Bağdat Cad. No: 470 Eczacıbaşı Durağı Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Kardelen Düğün Salonu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Altıntepe Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Kardelen Düğün Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kardelen Düğün Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Düğün salonları müzikholler açmak nikah düğün ve dernek toplantılarına salonlar açmak kiraya vermek kiraya almak işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Kardelen Düğün Salonu
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.65 puan aldı.
  • 20 sinde olan düğünümüz çok güzel geçti sizin sayenizde, hizmete kusur yoktu hizmetleriniz için teşekür ederiz..Saygılarimla.

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kardelen Düğün Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kardelen Düğün Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kardelen Düğün Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Kardelen Düğün Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...