Kardelen Anaokulu logo

Tel: (0216) 592 6122

Adres: Bosna Bulvarı No: 82 Battalgazi Mh., Sultanbeyli, Sultanbeyli, , İstanbul, Türkiye


Kardelen Anaokulu, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Battalgazi Mah. mahallesinde yer alıyor. Kardelen Anaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kardelen Anaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kardelen Anaokulu
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kardelen Anaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kardelen Anaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kardelen Anaokulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kardelen Anaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...