Adres: Yenimahalle, Fatih Sultan Mehmet Blv, 25 Mart, , Ankara, Türkiye


Karayolları Tesisi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Yirmibeşmart Mah. mahallesinde (Fatih Sultan Mehmet Blv) yer alıyor. Karayolları Tesisi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Karayolları Tesisi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Karayolları Tesisi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Karayolları Tesisi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Karayolları Tesisi

0 görüş var

Karayolları Tesisi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Karayolları Tesisi
Yirmibeşmart Mah.Fatih Sultan Mehmet Blv, Yenimahalle, Ankara.
Karayolları Tesisi

Aşağıdaki formu kullanarak Karayolları Tesisi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...